הידרוקסיכלורקווין

הסיפור עם הידרוקסיכלורקווין מקבל תפנית נוספת כאשר מדינת אוהיו מתירה את השימוש בתרופה ומאשימה את פאוצ'י בקמפיין מיסאינפורמציה – זאת בהסתמך על חוות דעת של הFDA שניתן לעשות שימוש בתרופה ולהשאיר זאת לשיקול דעת בין רופא למטופל.

זאת לאחר שהFDA כבר המליץ לא להשתמש בה ואחרי שפייסבוק יוטיוב וטוויטר אמרו שיורידו וחסמו כל קליפ או אזכור לכך שזה טיפול אפשרי לקוביד.

הcommisioner, המפקח של הFDA מבהיר שניתן לעשות שימוש בתרופה במידה והרופא המטפל מוצא לנכון, ושהאזהרה הקודמת שפורסמה הייתה "לבקש רשות אחרת בממשלה" ורק לגבי שימוש חירום בשילוב עם תרופות אחרות… תמוה..

https://twitter.com/TODAYshow/status/1288802935078608902…

אין ספק שהאינטרסים הכלכליים כבר מזמן עלו על טובת הציבור במקרה הזה, יהיה מעניין להמשיך לעקוב ולראות לאן הסיפור הזה מתפתח.

https://www.daytondailynews.com/news/dewine-asks-pharmacy-board-to-halt-rule-banning-hydroxychloroquine-from-being-sold-as-coronavirus-treatment/UHKZP2PV7FHJPO2YPFV5TJFA44/?fbclid=IwAR36YvBV4lZxaizsUZbAeORSYG4oTfnYPoMDyJYija3rdptb8w4oLjAvxEY

 

 

אהבתם? שתפו עם אחרים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם? שתפו!

מאמרים נוספים

ד"ר דרור דיקר

ד"ר דרור דיקר בראיון מיוחד: המסר החשוב ביותר בטיפול בחולי קורונה הוא זיהוי מוקדם של אלה שיש להם מספר ימים של תסמינים והתחלת טיפול לפני