אחות שעברה מבית החולים שבו היא טיפלה בחולי קורונה

אחות שעברה מבית החולים שבו היא טיפלה בחולי קורונה עם כמעט 100% הצלחה, לבית חולים בניו יורק – המחוז שבו התמותה מקורונה הכי גבוהה.

מצוידת במצלמה נסתרת היא מתעדת ש:
1. יותר מ- 1,700 חולים שיצאו פעמים שלילי לקורונה – סווגו על-ידי בית החולים כחולי קורונה, ואז הומתו באמצעות טיפול הוונטילטור
2. למרות שבית החולים ידע שאחוז התמותה מוונטילטור הוא כ- 90%, ולמרות שהרופאים ידעו שהחולים שהם מטפלים בהם ימותו, הם התנגדו בתוקף לכול טיפול אחר. הם התנגדו לטיפולים שהוכיחו את עצמם במקומות אחרים והעדיפו לתת להם טיפול שיהרוג אותם וזהו.
3. גם אדם בריא שייכנס לוונטילטור לתקופה של כמה שבועות – בסיכוי גבוהה ימות.
4. התרופה שמרפאת מקורונה ביותר מ- 90% הצלחה, הפכה ללא חוקית במדינת ניו יורק. הוונטילטור שהורג – חוקי.
5. אחות מיומנת כמותה מזהה בשנייה מי חולה קשה בקורונה (רואים את זה בבירור בצילום רנטגן של הריאות), מי חולה קל / לא חולה כלל. למרות זאת, בית החולים סיווג את כולם כחולי קורונה קשים וחיבר אותם לוונטילטור (וכך הם מתו).
6. לא מדובר בתחילת המגיפה אלא במה שקורה כיום במחוז שבו כנראה מתים הכי הרבה אנשים בארה"ב – בניו יורק
7. בבית החולים הפרטי שבו היא עבדה לפני כן, כמעט 100% הבריאו מקורונה באמצעות התרופה או טיפול נוסף שאינני רוצה לכתוב את שמו, כדי שפייסבוק לא ימחקו את הפוסט בטענות מגוחכות.

 

 

 

אהבתם? שתפו עם אחרים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם? שתפו!

מאמרים נוספים

אחות "הסמויה" מבהי"ח Elmhurst בניו יורק

אחות "הסמויה" מבהי"ח Elmhurst בניו יורק, המקום שנחשב מרכז המגיפה, בראיון נוסף ב"TheHighWire" (הגיע גם לFoxNews) קוראים לה Erin Olszewski, היא אחות מארה"ב שהחליטה לחשוף

עובדת בקופת חולים

חדשות השעה שש n12 יואב אבן במשדר מיוחד לפני הצהרת מנכל משרד הבריאות: אני יודע מה מנכל משרד הבריאות הולך להגיד. עודד: מה? יואב אבן: