אחות "הסמויה" מבהי"ח Elmhurst בניו יורק

אחות "הסמויה" מבהי"ח Elmhurst בניו יורק, המקום שנחשב מרכז המגיפה, בראיון נוסף ב"TheHighWire" (הגיע גם לFoxNews)

קוראים לה Erin Olszewski, היא אחות מארה"ב שהחליטה לחשוף את ההונאה ושמה מצלמות גוף. היא גם הייתה חיילת בצבא האמריקני ולחמה בעיראק.

היא מספרת:
-"לא יכולתי שלא להגן על המטופלים שלי"
-"לאנשים יש את הזכות לדעת מה קורה"
-"משתיקים את מי שמספר את האמת"
-"משקרים לאנשים בארה"ב ובעולם כולו"
-"אנשים חושבים שיקבלו עזרה בביה"ח אבל בעצם הורגים אותם"
-"כל המספרים ששומעים בחדשות בכל העולם הם שקר"
-"רוב האחיות מפחדות לדבר כדי שלא יפטרו אותן"

"אנשים שנבדקו שליליים נרשמים חיוביים ומוכנסים ביחד עם מי שיצאו חיוביים בכדיי להכנס למכונת הנשמה כאילו היו צריכים (והם ממש לא צריכים, זה הורס את הגוף) וככה נהרגים" (אוסרים עליהם שימוש באמצעים "עדינים" יותר, ההנחיות הם ישר למכונת הנשמה). שימוש במכונות הנשמה אמור להיות מוצא אחרון במקרים סופניים, וכאן הוא הפך "טיפול" רגיל שהורג ויוצר מגיפה של מתים מהמכונות.
היא הביאה עדות מצולמת להכל והיא מראה איך רצחו לכאורה (במילים שלה: רצחו ) מטופל בן 37.

בנוסף יש בסרטון עדות של עוד אחות מארה"ב Nicole Sirotek(דקה 9:40) שמספרת שמטופל שחור לא מת מCOVID-19, אלא מכך ששמו אותו בצורה לא נכונה במכונת הנשמה ככה שרק ריאה אחת התנפחה והוא מת. היא מספרת על עוד מקרה שבו בן אדם מת בגלל שהושאר יותר מידיי זמן במכונת הנשמה. האחות משווה את זה לגרמניה הנאצית (!!)." הם רוצחים את האנשים האלו." במילים שלה. (לסרט המלא שלה https://youtu.be/KPRxIMEJ0Ak )

האחות מהראיון כאן בFoxNews

https://www.foxnews.com/media/undercover-nurse-ny-hospital-isolate-coronavirus-patients?fbclid=IwAR0VwyWpP0wWXmeEt-ug3Mgjdrt73Vl_tOREeSAwBwSGRvhWxAyL3OUx6sk

 

אהבתם? שתפו עם אחרים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם? שתפו!

מאמרים נוספים

עובדת בקופת חולים

חדשות השעה שש n12 יואב אבן במשדר מיוחד לפני הצהרת מנכל משרד הבריאות: אני יודע מה מנכל משרד הבריאות הולך להגיד. עודד: מה? יואב אבן: