לא זוהו נוגדנים ספציפיים ל- SARS-CoV-2

נשיא התאחדות הפתולוגיה הבולגרית, ד"ר סטויאן אלכסוב, כינה את ארגון הבריאות העולמי (WHO) "ארגון רפואי פלילי" בגין יצירת פחד והיסטריה מבלי לספק שום הוכחה אמיתית למגיפה, לדבריו. הוא הצהיר את ההצהרות הללו כשהוא משתף את תצפיותיו בראיון וידיאו המסכם את הסכמת המשתתפים בסמינר מקוון אירופי של פתולוגיה (ESP) ב- 8 במאי 2020, על- COVID-19.

נשאלת השאלה, מדוע יש כל כך הרבה מידע סותר על מה שקורה עם המגיפה הזו? ומדוע מצנזרים ומתעלמים מדיעות וממחקרים של מדענים בעלי שיעור קומה ומחשיבים אותם כטעות או קונספירציה.

העמדה הרשמית של איגוד הפתולוגיה הבולגרית היא כי "בדיקות ה PCR של COVID19 הן חסרות משמעות מדעית."

גילוי מדהים נוסף של נשיא התאחדות הפתולוגיה הבולגרית (BPA), ד"ר אלכסוב, הוא שהוא מאמין שכרגע "בלתי אפשרי" ליצור חיסון נגד הנגיף.

הוא גם חשף כי פתולוגים אירופאים לא זיהו נוגדנים ספציפיים ל- SARS-CoV-2 . זה מנוגד למידע שפורסם לדוגמא, במכונים הלאומיים לבריאות (NIH) שטוענים כי "נוגדנים חזקים נמצאו באנשים שהחלימו מ- COVID-19."

הצהרות מדהימות אלה מעוררות שאלות עיקריות, כולל לגבי טענות של גורמים שונים ומדענים ביחס לחיסונים הרבים שהם ממהרים להביא לניסויים קליניים ברחבי העולם.

הם גם מעלים ספק לגבי אמיתות הטענות של גילוי הנוגדנים אשר החלו לשמש כטיפול לחולים.

נוגדנים ספציפיים לוירוס ספציפי הם כביכול הבסיס לערכות הבדיקה הסרולוגיות היקרות בהן נעשה שימוש במדינות רבות (חלקן התגלה כבלתי מדויקות ).

לכאורה הם המפתח לתעודות החסינות הנחשקות על ידי ביל גייטס שעומדים לצאת לשימוש נרחב לנסיעות לחו"ל – בצורה של ה- COVI-PASS – ב -15 מדינות כולל בריטניה, ארה"ב וקנדה.

הגוף יוצר נוגדנים ספציפיים לפתוגנים שהוא נתקל בהם . נוגדנים ספציפיים אלו ידועים כנוגדנים מונוקלוניים והם כלי מפתח בפתולוגיה. הדבר נעשה באמצעות אימונוהיסטוכימיה , הכוללת תיוג של נוגדנים בצבעים ואז ציפוי שקפים ברקמות הביופסיה או הנתיחה. לאחר שנתנו לנוגדנים זמן להיקשר לפתוגנים שהם ספציפיים להם, הפתולוגים יכולים להסתכל על השקף מתחת למיקרוסקופ ולראות את המקומות הספציפיים שבהם נמצאים הנוגדנים הצבעוניים – ולכן הפתוגנים אליהם הם קשורים -.

לפיכך, בהיעדר נוגדנים מונוקלוניים לנגיף הקורונה החדש, פתולוגים אינם יכולים לוודא האם SARS-CoV-2 קיים בגוף, או שמא המחלות והתמותות המיוחסות לו אכן נגרמו על ידי הנגיף ולא על ידי משהו אחר.

 

https://www.collective-evolution.com/2020/07/06/high-profile-european-pathologist-no-one-has-died-from-coronavirus/?fbclid=IwAR1mCNEM8hkNxQFziijJYVFUKhxaomruZK1E9jpgtUr_NZsSV8ol-BSey00

 

 

אהבתם? שתפו עם אחרים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם? שתפו!

מאמרים נוספים